Рисуване на открито на 9 август – Софийски университет

15,00

Рисуване на открито!
9 август, събота, 11:00 до 13:00 ч.

Софийски университет, сградата на Ректората на СУ ”Св. Кл. Охридски”

Място на срещата:
https://maps.app.goo.gl/oDki8qjHJCTEV5BBA

Ще рисуваме с акварелни бои.

Заповядайте!

Лятото е време за рисуване на открито!
Заповядайте в събота и неделя през август да рисуваме заедно в градините на София.
Ще ви очакваме на 9 август, събота, 11:00 до 13:00 ч. пред Софийския университет, сградата на Ректората на СУ ”Св. Кл. Охридски”.

Място на срещата:
https://maps.app.goo.gl/oDki8qjHJCTEV5BBA

Ще рисуваме с акварелни бои.

На тези срещи ще говорим за историята на сградите, които рисуваме.
Ще се научите да композирате, ще обсъдим как да направите правилна (или почти правилна) линейна перспектива, ще говорим за контраст, колорит, ще изпробваме различни материали.

Цената включва:

  • Кратка беседа за историята на сградата и архитектите участвали в изграждането ѝ;

  • Материали за рисуване

  • Урок по рисуване 🙂

Ще нарисувате собствен градски пейзаж от София.
Ателието е подходящо
за деца над 6 годишна възраст и възрастни.

Заповядайте!

Също може да ви хареса…