Рисуване на открито на 10 август – църквата св. София

15,00

Рисуване на открито!
10 август, неделя, 11:00 до 13:00 ч.

Църквата Св. София

Място на срещата:
https://maps.app.goo.gl/SxAsS1qMHuPTyD5w6

Ще рисуваме със сухи пастели.

Заповядайте!

Лятото е време за рисуване на открито!
Заповядайте в събота и неделя през август да рисуваме заедно в градините на София.

Ще ви очакваме на 10 август, неделя, 11:00 до 13:00 ч. пред църквата Св. София.

Място на срещата:
https://maps.app.goo.gl/SxAsS1qMHuPTyD5w6

Ще рисуваме със сухи пастели.

На тези срещи ще говорим за историята на сградите, които рисуваме.
Ще се научите да композирате, ще обсъдим как да направите правилна (или почти правилна) линейна перспектива, ще говорим за контраст, колорит, ще изпробваме различни материали.

Цената включва:

  • Кратка беседа за историята на сградата и архитектите участвали в изграждането ѝ;

  • Материали за рисуване

  • Урок по рисуване 🙂

Ще нарисувате собствен градски пейзаж от София.
Ателието е подходящо
за деца над 6 годишна възраст и възрастни.

Заповядайте!

Също може да ви хареса…